İnternetsiz Kelime Oyunu

Ücretsiz Kelime Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • BoyutCihaza göre değişir
  • Sürüm4.0.3
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSNG Games
İnternetsiz Kelime Oyunu uygulaması Android işletim sistemli cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen kelime oyunu olarak tasarlandı.

İnternetsiz Kelime Oyunu, Android işletim sistemli cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen kelime oyunlarından bir tanesi.. Türkçe dil desteğini bünyesinde barındıran oyunda kullanıcılar ilerlemeli bölümler ile seviyeler elde ediyor. Bunun yanında oyunda ilerleyen bölümlerin zorluk seviyeleri de giderek artıyor ve zorlu rakiplere karşı oyunlar oynanabiliyor. Oyunun bir diğer özelliği de devamlı olarak erişim izni istemiyor olması. Böylece kullanıcılar hiç bir uygulama ve mail adresi için gereksiz yere erişim izni vermemiş oluyor. Aynı zamanda uygulama içi satın alımları da içermiyor. Böylece oyuncular tüm bölümleri diledikleri gibi ücret ödemeden oynayabiliyor.

Oyunun kuralına göre oyuncuların en az 3 harften oluşan kelimeleri yazması gerekiyor. Ancak 4 harf ve üzeri harflerle oluşturulmuş kelimeler için oyuncuların kazanacakları puanlar da giderek artıyor. Bunun yanı sıra oyun içerisindeki harflere 1? den 10? a kadar değer veriliyor. oyuncular en yüksek değere denk gelen harf ile bir kelime oluşturduklarında alacakları puan çok daha yüksek oluyor. Oyunun puan hesapla sistemi de harflerin taşıdıkları değerlerin toplanması ile oluşuyor. Oyun içerisinde bulunan kristaller ile oyunu kaybedecek ya da çok vakit kaybeden oyuncular kristallerini harcayarak tekrardan oyuna devam edebiliyor. Kristaller ise her kazanılan oyunda oyunculara ücretsiz olarak veriliyor.
İnternetsiz Kelime Oyunu indir